Email: kontakt@zagranica24.pl

Zatrudnimy Opiekunki Osób Starszych! Wörth am Rhein 06.01.2019 34 wyświetleń

Opieka dotyczy Pani w wieku 90 lat, ważącej 50 kg, mieszkającej w domku jednorodzinnym o powierzchni 250 m2(10 pokoi).

Dla Opiekunki: pokój na osobnym piętrze(łóżko, szafa, stół, TV, radio), osobna łazienka oraz WC oraz dostęp do Internetu.

Do sklepów jest około 10 minut drogi na pieszo.

Termin pracy: 06.01.2019 – na dwa miesiące.

Choroby:
problemy z sercem/ krążeniem(pani ma zastawkę w sercu), problemy z chodzeniem (Rollator), problemy ze słuchem (aparat słuchowy).

Obowiązki opiekunki:
pomoc w codziennej higienie ciała, (kąpiel 1-2 razy w tyg.), przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, wykupywanie recept w aptece, towarzyszenie w wizytach u lekarza, pomoc w kładzeniu do łóżka, prowadzenie domu.

Wymagania:
dobra znajomość języka niemieckiego.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1400-1600
  • Ta oferta pracy już wygasła!
Udostępnij Ofertę

Misja Yvonne-n – Dla nas Każdy jest ważny.

Nasza firma zrodziła się z miłości i chęci pomocy osobom potrzebującym. Przemawiają za nami lata praktyki i znajomość rynku. Z własnego doświadczenia wiemy, jak istotne jest zapewnienie odpowiedniej opieki naszym najbliższym w jesieni ich życia, czy też w chorobie. Dlatego zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, ludzi pełnych empatii i chęci niesienia pomocy. Gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie w najbliższym otoczeniu potrzebującego – w jego domu. Pomagamy stworzyć najlepsze warunki do życia w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej atmosferze. Tak zwyczajnie, bo dla nas każdy jest ważny.

Informacje
  • Adres ul. Rynek 67 , 67-200 Głogów
Skontaktuj się z nami

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

“Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”