Email: kontakt@zagranica24.pl

ZASTĘPCA KOORDYNATORA / KOORDYNATOR 1 wyświetlenie

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy dyspozycyjnej osoby do pracy w Niemczech na stanowisko:
ZASTĘPCA KOORDYNATORA / KOORDYNATOR
Opis stanowiska:
 odpowiedzialność za zakwaterowanie i wykwaterowanie delegowanych pracowników,
 kontrola kwater pracowniczych,
 zgłaszanie ewentualnych napraw i usterek,
 dbałość o ład i porządek,
 prowadzenie szkoleń wprowadzających dla nowych pracowników,
 prowadzenie rejestru nieobecności pracowników (przyjmowanie wniosków, udzielanie zgody na dni wolne),
 pomoc w przygotowaniu harmonogramów pracy,
 podstawowe prace administracyjne wskazane przez Koordynatora,
 dbałość o prawidłowy obieg informacji oraz dokumentów z centralą firmy w Polsce,
 kompletowanie dokumentów do wysyłki,
 realizacja dodatkowych zadań zlecanych przez Koordynatora,
 otwarta współpraca z centralą firmy w Polsce.

Wymagania:
 gotowość do realizacji zadań w nietypowych godzinach, dniach (np. zakwaterowanie pracowników w godzinach wieczornych w weekend),
 samodzielność i odpowiedzialność,
 znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy:
 praca w Niemczech (miejscowość Bebra),
 atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 7900 PLN brutto (około 1500 EUR netto),
 bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym,
 zadaniowy czas pracy,
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 wsparcie Koordynatora we wdrożeniu na stanowisko,
 pracę w dynamicznym środowisku.

Kontakt : +48 572 660 098
malgorzata.majewska-madura@hrnavigator.com.pl
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Opis pracy

Jaka jest praca? Wprowadź ogólny opis swojej pracy.

Korzyści

Co kandydaci mogą uzyskać z pozycji?

Wymagania do pracy Szczegółowy wymóg dotyczący wakatu. Szczegółowy wymóg dotyczący wakatu. Szczegółowy wymóg dotyczący wakatu.
Jak aplikować Jak kandydat może ubiegać się o pracę.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1600-2000
  • Ta oferta pracy już wygasła!