Email: kontakt@zagranica24.pl

Stolarz konstrukcyjny/ renowacyjny – Holandia – 600 euro netto 1 wyświetlenie

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Stolarz konstrukcyjny/ renowacyjny.
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Stolarz konstrukcyjny/renowacyjny

Miejsce pracy: Arnhem, Holandia

Oferujemy:

wynagrodzenie w wysokości do 600 eur netto/tyg
umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
darmowe zakwaterowanie
wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
zorganizowane dojazdy do pracy
ubezpieczenie zdrowotne
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu

Zakres obowiązków:

prace stolarskie w zakresie prac konstrukcyjnych oraz renowacyjnych.

Nowe budownictwo oraz przebudowa istniejącego już budownictwa

Wymagania:

doświadczenie na ww. stanowisku
Podstawy języka niemieckiego
prawo jazdy i własne auto
Wymagane VCA ,
Własne narzędzia podręczne oraz obuwie i odzież robocza

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 0-1000
  • Ta oferta pracy już wygasła!

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku stolarz budowlany.

Stolarz budowlany

Miejsce pracy: Nieuwgein, Holandia

Oferujemy:

wynagrodzenie w wysokości do 600 euro netto /tyg.
darmowe zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych lub 200€ dodatku do zakwaterowania

budowanie ścian, czytanie rysunków technicznych.

Wymagania:

min. komunikatywna znajomość angielskiego/niemieckiego/ niderlandzkiego

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2000-2500

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

“Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”