Email: kontakt@zagranica24.pl

Produkcja metalowych elementów – pakowanie i sprawdzanie 2 wyświetleń

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Produkcja metalowych elementów.

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Producja metalowych elementow – pakowanie i sprawdzanie

Miejsce pracy: Houten, Holandia

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie 11,19euro brutto/ h
zagraniczna umowa o pracę
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
ubezpieczenie zdrowotne
liczba godzin zagwarantowana w umowie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata
premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

Produkcja części metalowych/profile etc. na w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych do: aplikacji motoryzacyjnych, oświetleniowych, elementow maszyn i gospodarstwa domowego.
Praca polega na wyjmowaniu gotowego produktu z maszyny i pakowaniu go

Wymagania:

doświadczenie zawodowe
komunikatywna znajomość języka angielskiego
własne auto dostępne na wyjazd
wiedza i doświadczenie zawodowe jako pracownik produkcji okien

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1400-1600
  • Ta oferta pracy już wygasła!

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

“Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”