Email: kontakt@zagranica24.pl

Preparator pojazdów do malowania- Niemcy 3 wyświetleń

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Preparator pojazdów do malowania

Poszukujemy osób z całej Polski..

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Preparator pojazdów do malowania

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie (500 euro netto/40h)
zatrudnienie na warunkach holenderskich
darmowe zakwaterowanie
zorganizowane dojazdy do pracy
ubezpieczenie zdrowotne
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalony termin wyjazdu
premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

Praca jako samodzielny preparator
Praca na kilka miesięcy z możliwością przedłużenia

Wymagania:

Doświadczenie na ww. stanowisku
Wymagana komunikatywna znajomość angielskiego
Własna odzież i obuwie robocze.
Własny samochód dostępny na wyjazd
Odpowiedzialność, dokładność
Motywacja do pracy

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2000-2500
  • Ta oferta pracy już wygasła!