Email: kontakt@zagranica24.pl

Pomocnik na produkcję części plastikowych 2 wyświetleń

Pomocnik na produkcję części plastikowych

Przyjmiemy osobę na produkcję części plastikowych. Praca dla Pań
oraz dla Panów.

Firma znajduje się w Westendorf około 25 km. od Augsburga (Bawaria,
Niemcy).

Praca od czwartku 09.12.2021.

Firma ma przewidzianą przerwę świąteczną – wstępnie od
23.12.2021.

Obowiązki:

– Zatrudnimy pomocnika na produkcję części plastikowych.

– Praca polega m.in.: na obsłudze maszyn (wtryskarek), pilnowaniu
jakości części,

odrzucaniu wadliwych egzemplarzy, przycinaniu wylewek, pakowaniu
części do pudełek.

Wymagania:
• Własny samochód na dojazd do pracy,
• Podstawy j. niemieckiego lub j. angielski,

Oferujemy:

– Wynagrodzenie: 10,45 Euro brutto + 6 Euro dieta dzienna netto

– Mieszkanie GRATIS – opłaca pracodawca,
– Ubezpieczenie emerytalne niemieckie,
– Ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych,
– Praca na stale,
– Pomoc polskiego koordynatora,

Mit freundlichen Grüßen

i.A. Lucyna Mellassi

Personalsachbearbeitung

August-Wessels-Strasse 29
86156 Augsburg

Tel.: +49 821 21700 410
Mobil:

Email: Lucyna.Mellassi@alpha-bavaria.de

Tel.: +49 821 217 004 00
Fax: +49 821 217 004 19

info@alpha-bavaria.de
www.alpha-bavaria.de

Geschäftsführer:
Sebastian Braunmüller

Handelsregister:
Amtsgericht Augsburg
HRB 29571

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 0-1000
  • Ta oferta pracy już wygasła!