Email: kontakt@zagranica24.pl

Pakowanie drobiu praca dla kobiet, mężczyzn, par- wysokie zarobki! bez języka 32 wyświetleń

Pracownik produkcji-pakowacz
Miejsce pracy: Doetinchem, Kornhorn, Putten, Nijkerk; Holandia

WYMAGANIA:

zaangażowania i motywacji,
PRAWO JAZDY mile widziane
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
PAKOWANIE,
kontrola jakości,
ważenie,
mycie skrzynek
OFERUJEMY:
zakwaterowanie (BARDZO DOBRE WARUNKI, NALEŻĄ DO AGENCJI)

dużą liczbę godzin.

wypłaty co tydzień,

wynagrodzenie ok 350€ netto/tyg

ubezpieczenie,

Praca na długi okres czasu!

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie Cv na adres: anna@holandiajobs.pl w tytule KURCZAKI

tel: +48 790 833 585 (9-17)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1600-2000
  • Ta oferta pracy już wygasła!
Informacje
  • Adres Zeromskiego 86; Radom
Skontaktuj się z nami

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

“Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”