Email: kontakt@zagranica24.pl

Lakiernik samochodowy ( k/m) od 2022 2 wyświetleń

Lakiernik samochodowy ( k/m) od 2022
ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy
z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: mała miejscowość na Bawarii w okolicach Bambergu
Oferujemy:
• w zależności od znajomości języka, doświadczenia i kwalifikacji: 16,00 – 18,00 € brutto + 20 € diety na wyżywienie oraz 20 € diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień
• możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
• zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• ubezpieczenie zdrowotne
• liczba godzin zagwarantowana w umowie
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• indywidualne podejście do każdego kandydata
• od poniedziałku do piątku, (praca może również wypaść w sobotę)
• zmiana poranna: 06:00 – 15:30

Zakres obowiązków:
• lakierowanie samochodów i przyczep kempingowych
• przygotowanie powierzchni pod lakierowanie, np. szpachlowanie
• przeprowadzanie drobnych napraw (SmartRepair)
• szlifowanie, polerowanie, czyszczenie
• przeprowadzanie prac demontażowych i montażowych

Wymagania:
• wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)
• kilkuletnie doświadczenie zawodowe
• prawo jazdy i własny samochód
• odpowiedzialność i dokładność
• motywacja do pracy

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 0-1000
  • Ta oferta pracy już wygasła!