Email: kontakt@zagranica24.pl

Ślusarz – 18€/h praca w Niemczech 34 wyświetleń

Opis pracy

Poszukujemy dla naszego niemieckiego kontrahenta pracowników do pracy w Niemczech w zawodach:
- ślusarz

Obowiązki: - łączenie i dopasowywanie elementów - montaż konstrukcji i części
Pracodawca oferuje: - praca w niemieckiej firmie (bez polskiego pośrednika !) - niemiecka umowa o pracę! - 17€/h (po 9 miesiącach 18€/h) - dieta 24€/dzień - bezpłatne zakwaterowanie!
Wymagania: - wykształcenie kierunkowe - doświadczenie w zawodzie - znajomość języka niemieckiego: A1 - gotowość do pracy 3-zmianowej
Miejsce pracy: Siegen / Nadrenia Północną Westfalia - zakłady Bombardiera Nasze telefony: +48 797 797 722 , +49 152 060 6 69 60 więcej naszych ofert pracy w Niemczech na naszym fanpage: www.facebook.com/arenawork.eu/
Jak aplikować Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres email: kontakt@arenawork.eu

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2500-...
  • Ta oferta pracy już wygasła!

legalna praca za granicą

Informacje
  • Adres http://arenawork.eu