Email: kontakt@zagranica24.pl

Zatrudnimy Opiekunki Osób Starszych!Kolonia 23 wyświetleń

Opieka dotyczy Pana w wieku lat, ważącego około 55-60kg, mającego 170 cm wzrostu, mieszkającego samotnie w mieszkaniu na 5-tym piętrze(winda). Podopieczny jest osobą mobilną, sam wchodzi po schodach, kładzie się oraz wstaje z łózka/fotela. Do domu przychodzą Pielęgniarki.

Nie ma potrzeby aby Opiekunka wstawała w nocy.

Dla Opiekunki: osobny pokój (łóżko, szafa, stół, TV), osobna łazienka, dostęp do Internetu(w trakcie zakładania)oraz przerwa w ciągu dnia.

Termin pracy: od początku stycznia – na dwa miesiące.

Choroby:
demencja, problemy z mową, problemy ze wzorkiem(okulary), problemy z orientacją do miejsca i czasu.

Obowiązki opiekunki:
pomoc w kąpielach oraz codziennej higienie ciała, przygotowywanie oraz podawanie posiłków(podopieczny nie ma żadnej specjalnej diety), prowadzenie domu, robienie zakupów, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc w spożywaniu posiłków oraz płynów, towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:
dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziane umiejętności języka francuskiego.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1400-1600
  • Ta oferta pracy już wygasła!
Udostępnij Ofertę

Misja Yvonne-n – Dla nas Każdy jest ważny.

Nasza firma zrodziła się z miłości i chęci pomocy osobom potrzebującym. Przemawiają za nami lata praktyki i znajomość rynku. Z własnego doświadczenia wiemy, jak istotne jest zapewnienie odpowiedniej opieki naszym najbliższym w jesieni ich życia, czy też w chorobie. Dlatego zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, ludzi pełnych empatii i chęci niesienia pomocy. Gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie w najbliższym otoczeniu potrzebującego – w jego domu. Pomagamy stworzyć najlepsze warunki do życia w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej atmosferze. Tak zwyczajnie, bo dla nas każdy jest ważny.

Informacje
  • Adres ul. Rynek 67 , 67-200 Głogów
Skontaktuj się z nami

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

“Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”