Email: kontakt@zagranica24.pl

Zatrudnimy Opiekunki Osób Starszych!Alpirsbach 05.01.2019 27 wyświetleń

Opieka dotyczy Pana w wieku 81 lat, mieszkającego wraz ze swoją zupełnie sprawną żoną w wieku 80 lat w domku o powierzchni 80m2. Syn podopiecznych przychodzi w odwiedziny jeden lub dwa razy w ciągu tygodnia. Na chwilę obecną do domu przychodzą pielęgniarki. Do większego miasta jest ok. 20 km(połączenie bezpośrednie pociągiem lub autobusem).

Opiekunka nie musi wstawać w nocy, ma dostęp do Internetu oraz pauzę w ciągu dnia.

Pomoce medyczne: Rollator, laska do chodzenia, krzesełko toaletowe.

Termin pracy: 05.01.2019 – na dwa miesiące.

Choroby:
demencja, nietrzymanie moczu, dezorientacja co do czasu, problemy z poruszaniem się, problemy ze słuchem.

Obowiązki opiekunki:
gotowanie (2 osoby+Opiekunka), pranie, robienie zakupów, pomoc w kąpielach lub braniu prysznica, ubieranie/rozbieranie, pomoc w spożywaniu posiłków, lekkie czynności pielęgnacyjne, wykonywanie wraz z podopiecznym prostych ćwiczeń ruchowych, chodzenie na spacery(za pomocą laski), zmiana pampersów.

Wymagania:
dobra znajomość języka niemieckiego.

Panie zainteresowane współpraca prosimy o kontakt w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej pod numerem tel : 76 754 19 61/ 94 731-38-52 lub 605 309 678
bądź emailowo : info@yvonne-n.eu
Zapraszamy również na naszą stronę internetową : www.betreuerin-polen.com

Yvonne-N spółka z o.o.
ul. Rynek 67
67 200 Głogów

Z A P R A S Z A M Y !

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1400-1600
  • Ta oferta pracy już wygasła!
Udostępnij Ofertę

Misja Yvonne-n – Dla nas Każdy jest ważny.

Nasza firma zrodziła się z miłości i chęci pomocy osobom potrzebującym. Przemawiają za nami lata praktyki i znajomość rynku. Z własnego doświadczenia wiemy, jak istotne jest zapewnienie odpowiedniej opieki naszym najbliższym w jesieni ich życia, czy też w chorobie. Dlatego zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, ludzi pełnych empatii i chęci niesienia pomocy. Gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie w najbliższym otoczeniu potrzebującego – w jego domu. Pomagamy stworzyć najlepsze warunki do życia w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej atmosferze. Tak zwyczajnie, bo dla nas każdy jest ważny.

Informacje
  • Adres ul. Rynek 67 , 67-200 Głogów
Skontaktuj się z nami

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

“Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”