Email: kontakt@zagranica24.pl

SZLIFIERZ ODLEWÓW 27 wyświetleń

podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

SZLIFIERZ ODLEWÓW
Opis stanowiska
• szlifowanie elementów z żeliwa
• dbanie o powierzone narzędzia
Wymagania
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• sprawne posługiwanie się szlifierką ręczną
Oferujemy
• miejsce pracy: FRANCJA, Region Drome,
• wynagrodzenie 10,50 EUR /h (brutto),
• dodatkowa premia 5,25 euro brutto/dzień (premia lunchowa),
• godziny nadliczbowe płatne +25%,
• dodatkowa premia na zakończenie kontraktu (10% od całości wynagrodzenia),
• wypłacony ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy
• bezpłatne zakwaterowanie,
• legalne zatrudnienie na terenie Francji (A1, EKUZ),
• opiekę polskiego koordynatora na terytorium Francji,
• dofinansowanie kosztów dojazdu.

Napisz: monika.lipinska@hrnavigator.com.pl
Zadzwoń: +48 515 909 950
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2000-2500
  • Ta oferta pracy już wygasła!
Informacje
  • Adres Kraków