Email: kontakt@zagranica24.pl

STOLARZ / MONTER MEBLI – praca w Niemczech 20 wyświetleń

ABC Work – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku STOLARZ / MONTER MEBLI.

Oferujemy:

– Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)

– Niemiecką umowę o pracę

– Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

– Zakwaterowanie

– Stałą opiekę polskiego koordynatora

– Pomoc w organizacji wyjazd

Zakres obowiązków:

– Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:

– Doświadczenie na stanowisku

– Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

– Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

– Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Dlaczego ABC Work:

– Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912

– Jesteśmy już 5 lat na rynku

– Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami

– Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.

Zapraszamy na Naszą stronę www.abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1000-1400
  • Ta oferta pracy już wygasła!

ABC Work – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku POMOCNIK KUCHARZA.

Informacje
  • Adres Terebelska67a
Skontaktuj się z nami
Opis pracy
ABC Work - Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku STOLARZ / MONTER MEBLI.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)

- Niemiecką umowę o pracę

- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

- Zakwaterowanie

- Stałą opiekę polskiego koordynatora

- Pomoc w organizacji wyjazd

- Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku

- Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912

- Jesteśmy już 5 lat na rynku

- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami

- Pomogliśmy już wielu kandydatom