Email: kontakt@zagranica24.pl

SPAWACZ MAG – FRANCJA – START: 26 SIERPNIA! 23 wyświetleń

U JEDNEGO PRACODAWCY NA DŁUGOTERMINOWYM KONTRAKCIE.

BEZ AKORDU!

RESPEKTOWANE PRACO DO URLOPU WYPOCZYNKOWEGO

DARMOWE MIESZKANIE!! – własny jednoosobowy pokój

Opis stanowiska

spawanie metodą MAG elementów maszyn oraz akcesoriów biurowych
dbanie o powierzone narzędzia
Wymagania
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego
Oferujemy

miejsce pracy: FRANCJA, Region Drome,
wynagrodzenie 10,30 EUR /h (brutto),
dodatkowa premia uznaniowa za dobrze wykonywane obowiązki,
godziny nadliczbowe płatne +25% – możliwość pracy w nadgodzinach,
dodatkowa premia na zakończenie kontraktu (10% od całości wynagrodzenia),
wypłacony ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy,
bezpłatne zakwaterowanie – jednoosobowy pokój z pełnym wyposażeniem,
legalne zatrudnienie na terenie Francji (A1, EKUZ) + dodatkowe/prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
opiekę polskiego koordynatora na terytorium Francji,
dofinansowanie kosztów dojazdu.
Napisz: monika.lipinska@hrnavigator.com.pl

Zadzwoń: +48 515 909 950

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1600-2000
  • Ta oferta pracy już wygasła!
Informacje
  • Adres Kraków
Skontaktuj się z nami

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

“Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”