Email: kontakt@zagranica24.pl

Pracownik produkcji (mężczyźni) 30 wyświetleń

Pracownik produkcji (mężczyźni)
Holandia (Barendrecht)

Krótki opis
Komisjonowanie warzyw, owoców, segregacja skrzynek z warzywami i owocami.
Opis stanowiska
Praca przy komisjonowaniu warzyw i owoców oraz segregowaniu skrzynek z warzywani i owocami zgodnie z ich rozmiarem i kolorem.
Wymagania
Wymagane dokumenty, których nie można pominąć to CV, skan dowodu (obie strony w jednym dokumencie), skan dokumentu z kontem bankowym lub zdjęcie karty holenderskiej.
Załączniki mogą być w następujących formatach: jpeg, pdf, doc, docx. Nie mogą łącznie przekraczać 10 MB

– podstawowa znajomość języka angielskiego
– motywacja do pracy
– gotowość do pracy na dłuższy okres czasu
– aktualne zaświadczenie o niekaralności
Informacje o pracodawcy
Rekrutujemy naszych pracowników w Unii Europejskiej, szczególnie w Polsce i na Słowacji.

Z ponad tysiącem pracowników jesteśmy jednym z większych graczy w tym silnie rozwijającym się segmencie holenderskiego rynku flex. Główna siedziba firmy znajduje się w Hoofddorp, gdzie pomocny jest dedykowany zespół serwisowy. Rozwój firmy jest znaczący. Liczba klientów, a zwłaszcza ich status i jakość, przemawia do wyobraźni.
Warunki pracy
Praca na hali o normalnej temperaturze.
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Koszt zakwaterowanie: max. €99.00 netto/tydzień
Koszt ubezpieczenia: €27.38 netto/tydzień
Płaca
Wypłata co 4 tygodnie
8% alerancji świątecznej do wypłacenia 1x w czerwcu lub po rozwiązaniu umowy o pracę
Koszt transportu do / z pracy 2,00 €
Dodatek dla kierowcy w wysokości 4 EUR za dzień (kierowca nie płaci za transport)
23 lata i więcej – €10,19
22 lata – €9,69
21 lat – €8,29
18-20 lat – €7,50

Kontakt:
artur@holandiajobs.pl
503-701-560
www.holandiajobs.pl

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1600-2000
  • Ta oferta pracy już wygasła!
Informacje
  • Adres Zeromskiego 86; Radom