Poszukiwany Pracownik Produkcji €9,11-10,68/h brutto 15 wyświetleń

Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960.
Miejsce pracy: Oss, Noordwijk, Ommel, Holandia
Praca: Od zaraz

Pracownik Produkcji Dział Mięsny

Obowiązki
– Obróbka mięsa
– Pakowanie mięsa;

Wymagania
– Motywacja do pracy;
– Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu;
– Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/magazynie;
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Oferujemy
– Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy zapewnione przez pracodawcę;
– Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione przez pracodawcę;
– Transport do pracy zapewniony przez pracodawcę;
– Możliwość długotrwałej współpracy;
– Wynagrodzenie €9,11-10,68/h brutto;
– Opiekę polskich koordynatorów
CV prosimy przesyłać na adres: angelika@holandiajobs.pl
*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1600-2000
  • Ta oferta pracy już wygasła!
Informacje
  • Adres Zeromskiego 86; Radom