Email: kontakt@zagranica24.pl

PAKOWANIE CIASTEK PRACA DLA PAŃ 21 wyświetleń

Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób na stanowisko produkcyjne do fabryki ciastek.

Opis stanowiska pracy:
Do Twoich zadań będzie należała praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu ciastek do pudełek.
Wymagania:
motywacja i zaangażowanie
chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu
mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie 9,20E
odpłatne zakwaterowanie 50E/tydz i ubezpieczenie 19E/tydz
pracę na długi okres w miłej atmosferze.
opiekę polskiego koordynatora
Dodatki zmianowe za pracę

18:00-24:00 (134%)
24:00-04:00 (137%)
04:00-06:00 (134%)
niedziela (200%)
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres karol@holandiajobs.pl (w tytule PRACA lub kontakt pod numerem +48 790-830-580 (pon.-pt. w godz. 09:00-17:00)

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1400-1600
  • Ta oferta pracy już wygasła!
Informacje
  • Adres Zeromskiego 86; Radom