Email: kontakt@zagranica24.pl

Opiekunka osób starszych/Pentling/25.04.2019 15 wyświetleń

Opieka dotyczy Pana w wieku 80 lat, mieszkającego wraz ze swoją całkowicie sprawną oraz samodzielną żoną. Do domu przychodzą Pielęgniarki, na chwilę obecną podopieczny jest osobą całkowicie mobilną, potrzebuje jedynie asekuracji podczas wstawania.

Choroby podopiecznego: po operacji kolana, bajpasy.

Obowiązki Opiekunki: prowadzenie domu, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, asekuracji podczas wstawania, pomoc w codziennej higienie ciała, prowadzenie rozmów.

Termin pracy: od 25.04.2019- na dwa miesiące.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej na naszej stronie internetowej www.betreuerin-polen.com bądź o kontakt pod nr tel. 76 754 19 61 lub 519 747 529. Nasz mail: info@yvonne-n.eu.

Yvonne-N ul. Rynek 67, 67-200 Głogów, tel. 76 754 19 61

Filia w Koszalinie, ul. Młyńska 55/2, 75-422 Koszalin, tel. 519747529.

Zapraszamy !!!

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1600-2000
  • Ta oferta pracy już wygasła!

Misja Yvonne-n – Dla nas Każdy jest ważny.

Nasza firma zrodziła się z miłości i chęci pomocy osobom potrzebującym. Przemawiają za nami lata praktyki i znajomość rynku. Z własnego doświadczenia wiemy, jak istotne jest zapewnienie odpowiedniej opieki naszym najbliższym w jesieni ich życia, czy też w chorobie. Dlatego zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, ludzi pełnych empatii i chęci niesienia pomocy. Gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie w najbliższym otoczeniu potrzebującego – w jego domu. Pomagamy stworzyć najlepsze warunki do życia w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej atmosferze. Tak zwyczajnie, bo dla nas każdy jest ważny.

Informacje
  • Adres ul. Rynek 67 , 67-200 Głogów