Email: kontakt@zagranica24.pl

Opiekunka osób starszych/83661 Lenggries/28.02.2019 24 wyświetleń

Opieka dotyczy Pani która z racji wieku potrzebuje pomocy w życiu codziennym. Podopieczna większość czasu w ciągu dnia spędza oglądając TV.

Opiekunka wstaje po godzinie 7:00, dzień rozpoczyna się od porannej toalety, następnie podopieczna wymaga pomocy w ubraniu się. Następnie wykonuje się pomiar ciśnienia oraz przygotowuje się śniadanie. Po śniadaniu podopieczna czyta gazetę. Obiad jest ok. 11:15-11:30, następnie podopieczna ma drzemkę, w tym czasie Opiekunka ma czas dla siebie do godziny 14:00. O godzinie 14:30 przychodzi w odwiedziny syn podopiecznej, w tym czasie Opiekunka może wyjść z domu, przerwa ta trwa do godziny 16:00. Około godziny 17:15-17:30 jest kolacja, o 18:15-18:30 jogurt, o 19:30 należy przygotować podopieczną do snu(mycie, przebranie ubrania). Opiekunka ustala przygotowywane potrawy.

Na miejscu dostęp do Internetu.

Obowiązki Opiekunki: zakrapianie oczu, wykonywanie pomiaru ciśnienia, przygotowywanie posiłków(rozdrabnianie na małe kawałki), asekuracja podczas wstawania i kładzenia się do łóżka, pomoc w codziennej higienie ciała, robienie zakupów(sklepy są ok. 10 minut drogi od domu), przeprowadzanie krótkich spacerów(po domu lub po balkonie), pomoc w toalecie.

Termin pracy: 28.02.2019 – na dwa miesiące.

Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt w celu rozpoczęcia rekrutacji:

-tel.kom. 519-747-529,
-tel.stacjonarny 94 731-38-52

lub mailowo: yvonne-n@wp.pl

ZAPRASZAMY!!!

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1400-1600
  • Ta oferta pracy już wygasła!

Misja Yvonne-n – Dla nas Każdy jest ważny.

Nasza firma zrodziła się z miłości i chęci pomocy osobom potrzebującym. Przemawiają za nami lata praktyki i znajomość rynku. Z własnego doświadczenia wiemy, jak istotne jest zapewnienie odpowiedniej opieki naszym najbliższym w jesieni ich życia, czy też w chorobie. Dlatego zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, ludzi pełnych empatii i chęci niesienia pomocy. Gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie w najbliższym otoczeniu potrzebującego – w jego domu. Pomagamy stworzyć najlepsze warunki do życia w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej atmosferze. Tak zwyczajnie, bo dla nas każdy jest ważny.

Informacje
  • Adres ul. Rynek 67 , 67-200 Głogów
Skontaktuj się z nami

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

“Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”