Email: kontakt@zagranica24.pl

Opiekunka osób starszych/77975 Ringsheim/04.05.2019 11 wyświetleń

Opieka dotyczy Pani w wieku 76 lat, ważącej 80 kg. Podopieczna interesuje się literaturą, sztuką oraz muzyką, mieszka w domku jednorodzinnym o powierzchni 130 m2, do sklepów jest około 15 minut drogi na pieszo.

Dla Opiekunki: osobny pokój (TV) oraz dostęp do Internetu, łazienka jest wspólna.

Choroby: problemy ze słuchem i chodzeniem, nadciśnienie, problemy z sercem i krążeniem.

Pomoce medyczne: Rollator, winda do wanny, podwyższenie na toaletę.

Obowiązki Opiekunki: pomoc w korzystaniu z toalety, przygotowywanie oraz podawanie posiłków, ubieranie/rozbieranie, pomoc w codziennej higienie ciała, robienie zakupów, prowadzenie domu.

Termin pracy: 04.05.2019 – na dwa miesiące.

Wymagania: dobra komunikacja językowa.

Oferujemy:

• Atrakcyjne zarobki,
• Zwrot kosztów podróży,
• Opłacane składki ZUS,
• Ubezpieczenie.

Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej na naszej stronie internetowej www.betreuerin-polen.com bądź o kontakt pod nr tel. 76 754 19 61 lub 519 747 529. Nasz mail: info@yvonne-n.eu.

Yvonne-N ul. Rynek 67, 67-200 Głogów, tel. 76 754 19 61

Filia w Koszalinie, ul. Młyńska 55/2, 75-422 Koszalin, tel. 519 747 529

ZAPRASZAMY!!!

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1600-2000
  • Ta oferta pracy już wygasła!

Misja Yvonne-n – Dla nas Każdy jest ważny.

Nasza firma zrodziła się z miłości i chęci pomocy osobom potrzebującym. Przemawiają za nami lata praktyki i znajomość rynku. Z własnego doświadczenia wiemy, jak istotne jest zapewnienie odpowiedniej opieki naszym najbliższym w jesieni ich życia, czy też w chorobie. Dlatego zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, ludzi pełnych empatii i chęci niesienia pomocy. Gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie w najbliższym otoczeniu potrzebującego – w jego domu. Pomagamy stworzyć najlepsze warunki do życia w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej atmosferze. Tak zwyczajnie, bo dla nas każdy jest ważny.

Informacje
  • Adres ul. Rynek 67 , 67-200 Głogów
Skontaktuj się z nami

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

“Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”