Opiekunka osób starszych/44879 Bochum/ 08.11.2018 31 wyświetleń

Opiekunka osób starszych/44879 Bochum/ 08.11.2018

Miejsce pracy: Głogów
Region: Dolnośląskie
Opieka dotyczy Pana w wieku 88 lat, mającego 174 cm wzrostu, ważącego 70 kg. Podopieczny mieszka sam w domku wielorodzinnych o powierzchni 120 m2 (7 pokoi).

Dla Opiekunki: osobny pokój (łóżko, szafa, stół, TV), osobna łazienka oraz dostęp do Internetu.

Choroby: niewydolność serce, nadciśnienie, artroza, problemy z chodzeniem, problemy z kręgosłupem, problemy ze słuchem(aparat słuchowy), problemy ze wzrokiem(okulary).

Pomoce medyczne: laska do chodzenia, Rollator, krzesło do kąpieli.

Obowiązki Opiekunki: higiena ciała(pomoc w myciu pleców), pomoc w spożywaniu posiłków, robienie zakupów, przygotowywanie oraz podawanie posiłków, prowadzenie domu.

Termin pracy: 08.11.2018 – na dwa miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego oraz opiekunka niepaląca.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej na naszej stronie internetowej www.betreuerin-polen.com bądź o kontakt pod nr tel. 76 754 – 19 -61
lub 605-309-678
Nasz mail: info@yvonne-n.eu

Yvonne-N Spółka z o.o. ul. Rynek 67, 67-200 Głogów, tel. 76 754 19 61

Filia w Koszalinie, ul. Młyńska 55/2, 75-422 Koszalin, tel. 519 747 529

Z A P R A S Z A M Y !

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1400-1600
  • Ta oferta pracy już wygasła!

Misja Yvonne-n – Dla nas Każdy jest ważny.

Nasza firma zrodziła się z miłości i chęci pomocy osobom potrzebującym. Przemawiają za nami lata praktyki i znajomość rynku. Z własnego doświadczenia wiemy, jak istotne jest zapewnienie odpowiedniej opieki naszym najbliższym w jesieni ich życia, czy też w chorobie. Dlatego zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, ludzi pełnych empatii i chęci niesienia pomocy. Gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie w najbliższym otoczeniu potrzebującego – w jego domu. Pomagamy stworzyć najlepsze warunki do życia w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej atmosferze. Tak zwyczajnie, bo dla nas każdy jest ważny.

Informacje
  • Adres ul. Rynek 67 , 67-200 Głogów