Opiekunka osób starszych/ 81375 München/10-16.12.2018 27 wyświetleń

Opieka dotyczy Pani w wieku 98 lat, mającej 165 cm wzrostu, ważącej około 60kg,mieszkającej samotnie w domku jednorodzinnym. Podopieczna porusza się za pomocą Rollatora lub wózka inwalidzkiego, wstaje i kładzie się/siada sama(nie wymaga transferu), wstaje o godzinie 7:30, większość czasu w ciągu dnia spędza siedząc na kanapie(oglądanie TV, czytanie gazet). Siostra podopiecznej przychodzi raz w tygodniu w odwiedziny.

Dla Opiekunki: osobny pokój( łóżko, stół, radio, TV), dostęp do Internetu.

Choroby: problemy z pamięcią(początkowa demencja), nadciśnienie, problemy z chodzenie, artroza w stawie kolanowym, ogólne osłabienie z racji wieku.

Pomoce medyczne: okulary, winda na schody, laska do chodzenia, Rollator, wózek inwalidzki, krzesełko prysznicowe, krzesełko toaletowe, guzik wzywający pogotowie.

Obowiązki Opiekunki: pomoc w codziennej higienie ciała(mycie pleców ,włosów itp., kąpiele odbywają się 3 x w tygodniu),pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, przygotowywanie oraz podawanie posiłków, prowadzenie rozmów, chodzenie na spacery(za pomocą wózka inwalidzkiego), prowadzenie domu, robienie zakupów.

Termin pracy: 10-16.12.2018 – na dwa miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie,
– zwrot kosztów podróży,
– opłacone składki ZUS,
– ubezpieczenie.

Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt w celu rozpoczęcia rekrutacji:

-tel.kom. 519-747-529,
-tel.stacjonarny 94 731-38-52

lub mailowo: yvonne-n@wp.pl

Zapraszamy !!!

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1600-2000
  • Ta oferta pracy już wygasła!

Misja Yvonne-n – Dla nas Każdy jest ważny.

Nasza firma zrodziła się z miłości i chęci pomocy osobom potrzebującym. Przemawiają za nami lata praktyki i znajomość rynku. Z własnego doświadczenia wiemy, jak istotne jest zapewnienie odpowiedniej opieki naszym najbliższym w jesieni ich życia, czy też w chorobie. Dlatego zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, ludzi pełnych empatii i chęci niesienia pomocy. Gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie w najbliższym otoczeniu potrzebującego – w jego domu. Pomagamy stworzyć najlepsze warunki do życia w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej atmosferze. Tak zwyczajnie, bo dla nas każdy jest ważny.

Informacje
  • Adres ul. Rynek 67 , 67-200 Głogów