Email: kontakt@zagranica24.pl

operator wózka widłowego 1 wyświetlenie

operator wózka widłowego – Niemcy

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy
z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, indywidualnie ustalane z pracodawcą
• możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
• zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• ubezpieczenie zdrowotne
• liczba godzin zagwarantowana w umowie
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

• Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą

Wymagania:

• Język niemiecki na poziomie komunikatywnym
• Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
• Prawo jazdy i własny samochód
• Odpowiedzialność i dokładność
• Motywacja do pracy

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1000-1400
  • Ta oferta pracy już wygasła!

Skontaktuj się z nami!

tel.+48 570 221 444

e-mailinfo@abcwork.eu

ABC Work to firma działająca na krajowym i zagranicznym rynku HR od 2010 roku.

Praca za granicą z ABC Work

Wysokie zarobki, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobycie cennego doświadczenia – to jedne z wielu powodów, dla których chcemy pracować za granicą. Codziennie kontaktuje się z nami kilkadziesiąt osób, chętnych do pracy w krajach Unii Europejskiej. Dlaczego wybierają właśnie naszą agencję?

  • Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne. Stosowanie odpowiednich procedur oraz przestrzeganie warunków prowadzenia działalności agencji zatrudnienia są co roku weryfikowane i potwierdzane przez  organy samorządowe. Poczucie bezpieczeństwa i komfortu naszych kontrahentów ma dla nas kluczowe znaczenie.
  • Posiadamy bogatą bazę ofert pracy, co jest wynikiem owocnej, wieloletniej współpracy z zagranicznymi firmami.
Informacje
  • Adres Terebelska67a