Email: kontakt@zagranica24.pl

Monter wewnętrznych instalacji budowlanych 55 wyświetleń

HEADHUNTERS Sp. z.o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko: Monter wewnętrznych instalacji budowlanych Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz! Miejscowość: teren całych Niemiec Zakres obowiązków: – Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych Wymagania: – Świadectwo potwierdzające kwalifikacje, np. ukończony zawód w tym kierunku – Prawo jazdy kategorii B – Doświadczenie w pracy na danym lub pokrewnym stanowisku – Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec Nasz klient oferuje: – Legalne zatrudnienie na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą, na podstawie niemieckich przepisów – Stawkę godzinową 11,80 € brutto – Dodatkowo 2 € netto diety za każdą przepracowaną godzinę – Minimalna liczba godzin do wypracowania w miesiącu to 151,67 (możliwość pracy w nadgodzinach, które przechodzą na konto czasu pracy i są zabezpieczeniem na wypadek konieczności wzięcia urlopu)
– Bezpłatne zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, najczęściej w pensjonatach zlokalizowanych w odległości nie większej niż 15 km od miejsca zatrudnienia
– Możliwość wypłacenia zaliczki na życzenie pracownika (poniedziałek po pierwszym przepracowanym tygodniu)
– Możliwość długoterminowej współpracy​

Kontakt: aneta@agencja-headhunters.eu – 609 690 419 alicja.bobko@agencja-headhunters.eu – 609 690 619

Wymagane dokumenty: Prosimy o przesłanie maila o tytule „CV Monter” wraz z załączonym CV zawierającym klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).”. Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2500-...
Tylko kandydaci mogą aplikować tą ofertę.

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

“Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”