Email: kontakt@zagranica24.pl

MECHANIK- utrzymania ruchu NIEMCY SAKSONIA 24 wyświetleń

Zadania:
• konserwacja nowoczesnych maszyn produkcyjnych,
• serwisowanie istniejących systemów.

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
• Wykształcenie kierunkowe techniczne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie w Niemczech (A1, EKUZ),
• Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie – stawka brutto wraz z dodatkiem funkcyjnym do 19,40 euro brutto/h,
• Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.

Zadzwoń: +48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2500-...
  • Ta oferta pracy już wygasła!
Informacje
  • Adres Kraków