Email: kontakt@zagranica24.pl

Mechanik samochodów ciężarowych (niewymagana znajomość języka) 23 wyświetleń

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy usługowej z branży mechanicznej i samochodowej, do pracy stałej poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko: Mechanik samochodów ciężarowych (niewymagana znajomość języka) Miejsce pracy: Niemcy/Belgia/Hiszpania/Francja Firma z siedzibą w Warszawie świadcząca usługi serwisowe została partnerem międzynarodowej sieci obsługi i napraw samochodów ciężarowych TOP TRUCK. TOP TRUCK jest największą na świecie niezależną siecią dostawców usług dla średnich i ciężkich pojazdów użytkowych. Zrzeszeniem wolnych warsztatów TIR w całej Europie. Skupia ponad 1143 warsztatów świadczących usługi dla samochodów ciężarowych. Zakres obowiązków: – praca w systemie wyjazdowym 4 tyg./1 tydz. i/lub 8tyg./2tyg. – realizacja mobilnego serwisu, naprawy realizowane na drodze w jednym z krajów: Belgia, Niemcy, Hiszpania i Francja – diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych, naczep, przyczep oraz pojazdów dostawczych – oględziny pojazdów miejscach powypadkowych – ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIE JEST WYMAGANA Wymagane umiejętności: – czynne prawo jazdy kat. B – 2 lata doświadczenia w naprawie samochodów ciężarowych – otwartość kulturowa – umiejętność pracy w zespole Nasz klient oferuje: – dojazd z Warszawy oraz zapewnione zakwaterowanie – ubezpieczenie NNW – samochód/telefon służbowy – wynagrodzenie od 7tys./netto + premie 10% od wartości naprawy Kontakt: amanda@agencja-headhunters.eu W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Mechanik samochodów ciężarowych”.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2500-...
Tylko kandydaci mogą aplikować tą ofertę.

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

“Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”