Email: kontakt@zagranica24.pl

Kierowca CE 1 wyświetlenie

Kierowca CE – Belgia

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy
z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Belgia

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, indywidualnie ustalane z pracodawcą
• możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
• zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• ubezpieczenie zdrowotne
• liczba godzin zagwarantowana w umowie
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

• Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą

Wymagania:

• Język angielski na poziomie komunikatywnym
• Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
• Prawo jazdy kategorii C+E i własny samochód
• Odpowiedzialność i dokładność
• Motywacja do pracy

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 0-1000
  • Ta oferta pracy już wygasła!

Facharbeiterzentrum to niemiecka firma z wieloletnim doswiadczeniem zatrudniajaca pracownikow z Niemiec jak rowniez zza granicy zdecydowanych podjac stala prace na terenie Niemiec.

Jestesmy zadowoleni z dotychczasowej wspolpracy z fachowcami z Polski dlatego w chwili obecnej dla naszego klienta w Heek poszukujemy kierowcy z prawem jazdy CE

Twoj profil:

– posiadasz prawo jazdy kat. CE, (kod 95 Unii Europejskiej, karta kierowcy),
– jestes zyczliwy oraz otwarty na klienta,
– dyspozycyjny,
– posiadasz doswiadczenie w transporcie otwartych kontenerow (mile widziane lecz nie wymagane)
– znajomosc języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy:

– dlugoterminowa umowe o prace z bardzo dobrymi warunkami umowy,
– wynagrodzenie adekwatne do wynikow pracy, premie, dodatek za nadgodziny,
– zakwaterowanie na czas pobytu i pracy w Niemczech
– pelny pakiet socjalny oraz ubezpieczeniowy
– pomoc merytoryczna (polskojezyczny konsultant)

Twoj czas pracy: pelny etat, praca z codziennym powrotem do miejsca zakwaterowania, minimum 40 godzin tygodniowo, sporadycznie przewozy za granice, dieta za kazdy przepracowany dzien.

Twoje miejsce pracy: Heek

Jesli jestes zainteresowany nasza oferta pracy lub potrzebujesz wiecej informacji jestesmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 0049 2568 935 63 15 lub pod adresem e-mail.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2000-2500
Informacje
  • Adres Benzstraße 19, 48619 Heek