Email: kontakt@zagranica24.pl

Care Assistants – skype interview 39 wyświetleń

PBSG Limited (KRAZ 18735) to sprawdzona agencja będąca częścią grupy PBSG Limited z siedzibą główną w Londynie. Firma działa na rynku od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje dla sprawdzonej brytyjskiej firmy, która posiada szeroki wybór domów opieki w różnych lokalizacjach w Anglii (np. Londyn, Oxford) na stanowisko:

Opiekunki/Opiekuna osób starszych

Opis stanowiska

Towarzyszenie osobom starszym w codzienności: pomoc w higienie osobistej, spożywaniu posiłków, organizacja zajęć w czasie wolnym.

Oferujemy:
-pracę w rzetelnej firmie na angielskich warunkach
-kontrakt roczny z 6-miesięcznym okresem próbnym
-stawkę godzinową od 7.83 GBP a 8.50 GBP w zależności od domu opieki
-zakwaterowanie w pojedynczym pokoju o wysokim standardzie zapewnione przez pracodawcę w bardzo atrakcyjnej cenie 212GBP/miesiąc przez pierwsze pół roku
-zatrudnienie na pełny etat, między 38 a 48 godzin tygodniowo, możliwość nadgodzin,
-opłacenie kosztów podróży oraz pomoc w organizacji transportu
-możliwość rozwoju zawodowego

Profil kandydata:
– zna język angielski na dobrym poziomie
– nie ma doświadczenia lub posiada wcześniejsze doświadczenie prywatne bądź zawodowe
– gotowy do wyjazdu w przeciągu 3-6 tygodni
– idealny kandydat jest zawsze chętny do niesienia pomocy, uśmiechnięty i potrafi zrozumieć potrzeby osób w podeszłym wieku

Jeżeli spełniasz powyższe oczekiwania oraz jesteś zainteresowana/y zapraszamy do wysyłania CV na adres info@pbsg.eu. Skype interview już w listopadzie 2018!

W tytule wiadomości proszę wpisać: Opiekun osób starszych. Do aplikacji proszę załączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1600-2000
  • Ta oferta pracy już wygasła!
Udostępnij Ofertę

PBSG Limited (KRAZ 18735) to sprawdzona agencja będąca częścią grupy PBSG Limited z siedzibą główną w Londynie. Firma działa na rynku od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych

Informacje
  • Adres ul.Kmieca 27, 71-086 Szczecin
Skontaktuj się z nami

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

“Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”