Email: kontakt@zagranica24.pl

Reach Truck Operator 18 wyświetleń

Obecnie dla jednego z naszych klientów, holenderskiej sieci supermarketów, poszukujemy pracownika centrum dystrybucji na stanowisku: Reach Truck Operator

Miejsce Pracy: Eindhoven/Holandia

Opis stanowiska:

  • obsługa wózków widłowych wysokiego składowania (reach truck)
  • wsparcie procesów centrum dystrybucji
  • uzupełnianie zapasów
  • weryfikacja ilości towarów

Wymagania:

  • uprawnienia na kierowanie wózkiem wysokiego składowania (reach truck)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • swobodna komunikacja w języku angielskim lub holenderskim
  • dyspozycyjność na dłuższy okres

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 11,14 €/h + dodatki
  • opiekę koordynatorów
  • zakwaterowanie, ubezpiecznie oraz dojazd do pracy

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1600-2000
  • Ta oferta pracy już wygasła!

Eurojob.nl to holenderska agencja zatrudnienia specjalizująca się w zakresie rekrutacji i pośrednictwa pracy na terenie Holandii. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz współpracę z największymi przedsiębiorstwami wiemy dokładnie jak wykorzystać potencjał każdego z naszych pracowników. Stawiamy na rozwój oraz długofalową współpracę, jednocześnie zapewniając wszelkie europejskie standardy.

Informacje
  • Adres http://www.eurojob.nl/nl