Email: kontakt@zagranica24.pl

Pracownik biurowy (j. angielski + j. niemiecki) 10 wyświetleń

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy z branży administracyjnej poszukuje do pracy stałej odpowiedniej osoby na stanowisko:
Pracownik biurowy (j. angielski + j. niemiecki)

Lokalizacja: Berlin – Prenzlauer Allee (siedziba biura)

Oferta pracy również dla studenta – elastyczny grafik

Zakres obowiązków:
– Obsługa sklepu internetowego
– Wprowadzanie do systemu PLANTYMARKET nowych produktów
– Opisywanie produktów w systemie w językach obcych

Wymagania:
– Wykształcenie średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
– J. Angielski C1, J. Niemiecki C2
– Dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuski, włoski, hiszpański
– MS Office – stopień zaawansowany, Plantymarket – stopień bardzo dobry oraz Adobe
– Photoshop – stopień dobry
– Doświadczenie; praca w sklepie online, prowadzenie stron min. 3 lata

Nasz klient oferuje:
– Atrakcyjne wynagrodzenie (€) w oparciu o umowę o pracę
– Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon,
– Praca 7 godzin dziennie – 9:30-16:30

Lokalizacja: Berlin

Kontakt: amanda@agencja-headhunters.eu

Wymagane dokumenty: CV zawierające klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z ?przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2500-...
Tylko kandydaci mogą aplikować tą ofertę.

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

„Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”