Email: kontakt@zagranica24.pl

Opiekunka osób starszych w 36043 Fulda/05.01.18 29 wyświetleń

Opieka dotyczy Pani w wieku 79 lat, ważącej 57 kg, mającej 160 cm wzrostu. Podopieczna nosi okulary, mówi wyraźnie, nosi aparat słuchowy. Po domu porusza się samodzielnie lecz powoli, potrzebuje jedynie małej asekuracji przy chodzeniu czy korzystaniu z toalety(nie ma potrzeby dźwigania),ma dobrą orientację, posiłki spożywa sama lecz małe ilości jedzenia, ma lekkie problemy z pamięcią. Podopieczna lubi czytać książki, interesuje się kulturą oraz historią współczesną. Mieszka z zupełnie sprawnym mężem, który obowiązki domowe chętnie wykonuje sam, dużo pomaga Opiekunce, robi śniadania. Raz w tygodniu mąż podopiecznej jeździ na większe zakupy wraz z Opiekunką. Rodzina je zdrowe i wartościowe jedzenie, a obiady spożywane są wspólnie z Opiekunką.

Choroby: osteoporoza, problemy z ciśnieniem, lekkie nietrzymanie moczu.

Pomoce medyczne: łóżko rehabilitacyjne, nakładka na toaletę (w późniejszym czasie Toilettenstuhl).

Obowiązki Opiekunki: sprzątanie, pomoc przy siadaniu na toaletę(nie zawsze), gotowanie dla dwóch osób podopieczna+Opiekunka, małe codzienne zakupy(duży market jest 5 minut drogi od domu), chodzenie na spacery, ogólne prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy codziennej higienie ciała.

Termin pracy: 05.01.2018 – na dwa miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt w celu rozpoczęcia rekrutacji:

-tel.kom. 519-747-529,
-tel.stacjonarny 94 731-38-52

lub mailowo: yvonne-n@wp.pl

ZAPRASZAMY!!!

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 1600-2000
  • Ta oferta pracy już wygasła!
Udostępnij Ofertę

Misja Yvonne-n – Dla nas Każdy jest ważny.

Nasza firma zrodziła się z miłości i chęci pomocy osobom potrzebującym. Przemawiają za nami lata praktyki i znajomość rynku. Z własnego doświadczenia wiemy, jak istotne jest zapewnienie odpowiedniej opieki naszym najbliższym w jesieni ich życia, czy też w chorobie. Dlatego zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, ludzi pełnych empatii i chęci niesienia pomocy. Gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie w najbliższym otoczeniu potrzebującego – w jego domu. Pomagamy stworzyć najlepsze warunki do życia w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej atmosferze. Tak zwyczajnie, bo dla nas każdy jest ważny.

Informacje
  • Adres ul. Józefa Lompy 21, 67-200 Głogów
Skontaktuj się z nami

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

„Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”