Email: kontakt@zagranica24.pl

Kucharz / Chef de Partie (okolice Sztokholmu, Szwecja) 14 wyświetleń

Headhunters Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje doświadczonego kucharza zainteresowanego podjęciem pracy od zaraz do 22 grudnia br. w popularnej restauracji w Szwecji na stanowisku: Kucharz / Chef de Partie (okolice Sztokholmu, Szwecja) Zadania: – Przygotowanie dań w wyznaczonej sekcji zgodnie ze recepturami i instrukcjami, – Kontrola właściwego wykorzystania produktów, – Kontrola i utrzymanie czystości i standardów bezpieczeństwa zgodnie z przepisami HACAP.

Wymagania:
– Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza,
– Przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego, – Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:
– Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa plus bonusy oraz dodatek 55% z tytułu nadgodzin),
– Gwarantowane minimum 173 godziny pracy miesięcznie z możliwością pracy w weekendy,
– Możliwość nadgodzin,
– Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika (niski koszt zakwaterowania), – Możliwość długotrwałej współpracy,
– Różne terminy rozpoczęcia pracy.

Kontakt: dorota@agencja-headhunters.eu

Wymagane dokumenty: CV z tematem wiadomości Kucharz / Chef de Partie zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135)”.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2500-...
Tylko kandydaci mogą aplikować tą ofertę.

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

„Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”