Email: kontakt@zagranica24.pl

Kucharz / Chef de Partie (okolice Göteborga, Szwecja) 11 wyświetleń

Headhunters Sp. z o.o. (nr cert. 10079) dla swojego Klienta poszukuje doświadczonego kucharza zainteresowanego podjęciem pracy w hotelu 4* w Szwecji w sezonie letnim (do 30 września br.) na stanowisku: Kucharz / Chef de Partie (okolice Göteborga, Szwecja) Zakres obowiązków: – Przygotowywanie dań a la carte w przydzielonej sekcji, – Kontrola właściwego wykorzystania produktów, – Przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny.   Wymagania: – Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza w hotelach lub restauracjach a la carte, – Przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego – warunek konieczny,
– Znajomość kuchni kontynentalnej,
– Pasja i chęć rozwoju zawodowego,
– Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:
– Atrakcyjna stawka godzinowa plus dodatek z tytułu pracy w godzinach wieczornych,
– Gwarantowane minimum 173 godzin pracy miesięcznie,
– Zakwaterowanie zapewnione w pobliżu hotelu (bardzo dobre warunki, niski koszt),
– Możliwość długotrwałej współpracy.

Miejsce pracy: Szwecja, okolice Göteborga

Kontakt: dorota@agencja-headhunters.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2500-...
Tylko kandydaci mogą aplikować tą ofertę.

Headhunters Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje doświadczonego kucharza zainteresowanego podjęciem pracy od zaraz do 31 stycznia 2018 r. w popularnej restauracji w Szwecji na stanowisku: Kucharz / Chef de Partie (okolice Goteborga, Szwecja) Zadania: – Przygotowanie dań w wyznaczonej sekcji zgodnie z recepturami i instrukcjami, – Kontrola właściwego wykorzystania produktów, – Kontrola i utrzymanie czystości i standardów bezpieczeństwa zgodnie z przepisami HACAP. Wymagania: – Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza, – Przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego, – Umiejętność pracy w zespole. Oferta: – Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa plus dodatek za prace po godz. 19:00), – Gwarantowane minimum 173 godziny pracy miesięcznie, – Dużo dostępnych godzin pracy, – Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika (niski koszt zakwaterowania), – Możliwość długotrwałej współpracy.
Lokalizacja: okolice Goteborga, Szwecja
Kontakt: dorota@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: CV z tematem wiadomości Kucharz / Chef de Partie, zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135)”.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2500-...
Tylko kandydaci mogą aplikować tą ofertę.

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

„Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”