Email: kontakt@zagranica24.pl

Kucharz / Chef de Partie (Are, Szwecja) 13 wyświetleń

Headhunters Sp. z o.o. (nr cert. 10079) dla swojego Klienta poszukuje doświadczonego kucharza do pracy na krótki termin – od zaraz do 15 kwietnia br. w hotelu 4* w Szwecji na stanowisku: Kucharz / Chef de Partie (Are, Szwecja) Zakres obowiązków: – Przygotowywanie dań a la carte w przydzielonej sekcji, – Kontrola właściwego wykorzystania produktów, – Przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny. Wymagania: – Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza w hotelach lub restauracjach a la carte, – Przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego – warunek konieczny,
– Znajomość kuchni kontynentalnej,
– Pasja i chęć rozwoju zawodowego,
– Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:
– Atrakcyjna stawka godzinowa plus dodatek z tytułu pracy w godzinach wieczornych,
– Gwarantowane minimum 173 godzin pracy miesięcznie,
– Zakwaterowanie zapewnione w pobliżu hotelu (bardzo dobre warunki, niski koszt),
– Możliwość stałej współpracy z firmą.

Miejsce pracy: Szwecja (Are)

Kontakt: dorota@agencja-headhunters.eu

Wymagane dokumenty: Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 ​w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2500-...
Tylko kandydaci mogą aplikować tą ofertę.

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

„Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”