Email: kontakt@zagranica24.pl

Kierowca C+E (Angermünde) 17 wyświetleń

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, niemieckiej firmy transportowej, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Kierowca C+E

Zadania:
- Przewóz ładunków (głównie papieru)

Wymagania:
- Min. 6 miesięcy doświadczenia w branży
- Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
- Podstawowa znajomość j. niemieckiego

Nasz klient oferuje:
- Stabilne zatrudnienie w niemieckiej firmie
- Tygodniowy system pracy
- Trasy tylko po terenie Niemiec
- Jazdę nowymi autami marki Volvo (40T)

Lokalizacja: Angermünde

Kontakt: julia@agencja-headhunters.com

Wymagane dokumenty: CV z tematem wiadomości „Kierowca C+E”. W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Jak kandydat może ubiegać się o pracę.

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2500-...
Tylko kandydaci mogą aplikować tą ofertę.

Informacje
  • Adres Szczecin, Kmieca 27
Skontaktuj się z nami

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

„Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”