Email: kontakt@zagranica24.pl

Kelnerka – praca w Niemczech przy granicy! 24 wyświetleń

Poszukujemy dla naszego niemieckiego kontrahenta pracowników do pracy w Niemczech w Kurorcie nad Morzem Bałtyckim / Wyspa Uznam w zawodach:
KELNERKA

WYMAGANIA:
– mile widziane doświadczenie w zawodzie
– wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
– znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się z gośćmi
– mile widziane posiadania własnego auta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– miła i profesjonalna obsługa gości
– serwowanie dań i napojów

PRACODAWCA OFERUJE:
– praca w niemieckiej firmie, niemiecka umowa o pracę
– wynagrodzenie 10€/h brutto +dodatki
– praca od poniedziałku do niedzieli zgodnie z grafikiem
– praca w pełnym wymiarze godzin 40-45h/tydzień (174-195 h/miesiąc)
– darmowe zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu!

MIEJSCE PRACY:
– Koserow / Wyspa Uznam (20km od Świnoujścia!)

UWAGA!!!
Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres email: kontakt[małpa]arenawork.eu

Nasze telefony: +48 797 797 722, +49 152 060 669 60

więcej naszych ofert pracy w Niemczech na naszym fanpage:
www.facebook.com/arenawork.eu/

Więcej Informacji

  • Wynagrodzenie (Euro brutto) 2000-2500
  • Ta oferta pracy już wygasła!

legalna praca za granicą

Informacje
  • Adres http://arenawork.eu
Skontaktuj się z nami

ZaGranicą24.pl

Wymarzona praca jest w zasięgu każdego z nas! Gwarancją każdego sukcesu jest uporczywa walka aż do samego końca, można tu przytoczyć słowa Thomasa Edisona:

“Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz”